שלבים בתהליך קבלת דרכון פורטוגלי

א.   איגוד המסמכים הדרושים ותחילת ההתקשרות:  זה הוא השלב הראשון בהליך הוצאת הדרכון, אשר במהלכו משרדנו יפיק באמצעות ייפוי כוח את המסמכים הדרושים להתחיל בהליך. בנוסף בשלב זה הלקוח ימציא למשרדנו את המסמכים הנחוצים על מנת להוכיח את זהותו ואת זיקתו לקהילה היהודית ספרדית ולצאצאי גירוש ספרד ופורטוגל.  

 

ב. הגשת בקשה לקהילה היהודית להכרה במבקש כצאצא למגורשי ספרד ופורטוגל

בשלב השני נרכיב עבור כל לקוח בקשה רשמית לאחת מן הקהילות היהודיות בפורטוגל. לאחר שבקשה זו תתקבל, הקהילה היהודית תמציא ללקוח אישור עקרוני כי הוא צאצא למגורשי ספרד ופורטוגל – אשר באמצעותו ניתן יהיה להגיש בקשה למשרד הפנים בפורטוגל ולהתחיל בהליך ההתאזרחות. 

 

ג. הכנת בקשה להתאזרחות בפורטוגל

בשלב השלישי משרדנו יכין עבור הלקוח בקשה רשמית להתאזרחות בפורטוגל אשר תכלול בתוכה את המסמכים האישיים שסיפק עבורנו הלקוח, את אישור הקהילה היהודית, ומסמכים נוספים אשר משרדנו יפיק  בפורטוגל.

 

ד. הגשת הבקשה להתאזרחות בפורטוגל

בשלב הרביעי נגיש את בקשתו של הלקוח להתאזרחות למשרד הפנים בפורטוגל, אשר יחל בבדיקתה.

מנסיונינו מהרגע שהוגשה, זמן בדיקתה של כל בקשה אורך בין שנה לשנתיים – בהתאם לנסיבות ולעומס העבודה של משרד הפנים הפורטוגזי.

משהוגשה הבקשה יימסר ללקוח מספר מעקב שיאפשר לו לעקוב אחר הבקשה ולברר באיזה שלב של הבדיקה הוא מצוי.

ה. קבלת הבקשה על ידי משרד הפנים בפורטוגל

מהרגע שאושרה בקשתו של המבקש על ידי משרד הפנים בפורטוגל הוא יוכר כאזרח פורטוגזי – בשלב זה תונפק עבורו תעודת לידה פורטוגזית אשר באמצעותה יוכל להפיק הן דרכון פורטוגזי והן תעודת זהות פורטוגזית – הלקוח יוכל להפיקה בעצמו בפורטוגל או בארץ בהתאם להעדפותיו.

צרו קשר עוד היום והחלו בתהליך להוצאת דרכון פורטוגלי באופן מקצועי ובליווי משפטי.

יצירת קשר לבדיקת זכאות:

072-2570405

פתיחת צ'ט
1
דברו איתנו בוואטסאפ
שלום,
הצעד הראשון לדרכון פורטוגלי מתחיל כאן :)
Powered by
דילוג לתוכן