היתרונות שבהוצאת דרכון פורטוגלי עם עורך דין

משרדינו הינו משרד ותיק בתל אביב המשרת לקוחות רבים ושונים כבר שנים רבות והוא מבוסס וידוע בתחומו ובעל מוניטין. המשרד יכול להעניק שירותים נלווים בהליך הוצאות דרכון לרבות אימות נוטריוני של דרכונים והוצאת תעודות העדר עבר פלילי ללא צורך לפנות לשגרירות פורטוגל בישראל, דבר שחוסך זמן רב  ועשויי לקצר את ההליך .

לכל לקוח יש כתובת ואוזן קשבת  והוא יודע מי עומד בראש המשרד ואחראי כלפיו, וכן הלקוח מכיר ויודע מי עורך הדין שמטפל ישירות בתיקו. דבר חשוב ביותר להליך שכן לא פעם עלולים לקוחות להיתקל בקשיים כמו מידע חסר ולא נגיש שלא יאפשר להם להוציא את הדרכון המיוחל. כאן חשוב להבהיר שאם אין מענה מידי לחלק מהבעיות אתם עלולים למצו אאת עצמכם מסורבים לדרכון. קשר ישיר עם עורכי הדין בישראל ובפורטוגל מעלה משמעותית את ההסתברות שתקבלו את הדרכון.

בבואך להחליט מי ילווה אותך בהליך ארוך ומורכב כמו הוצאת אזרחות – עליכם לשקול אם לפנות לעורך דין שיהיה אחראי וילווה אותך ואו לגופים או מחברות שקמות אד הוק לצורך הוצאת דרכונים. ללקוח אין כל יכולת להבין מי עומד מולך מבחינה משפטית ולא ברור מה יקרה ללקוח לאחר שיסגרו ח"ח מכל מיני סיבות או יוחלפו בעלי החברה. כלומר עבודה עם משרד עורכי דין שאחראי לתהליך מבטיח לכם שתקבלו את מלוא השירות.
יש לציין כי חברות רגילות מוגבלות באחריות –  ואם חס וחלילה יסגרו הלקוח יעמוד בפני שוקת שבורה ולא יהיה לו למי לפנות הן לקבלת החזרים (במידה ויהיו כאלו, והן למציאת פתרון במקרה של קשיים בתהליך).

עורכי דין אינם יכולים להיות מוגבלים באחריות, עורכי דין  הם בעלי רישיון  ועברו סינון קפדני של לשכת עורכי הדין וחברות של עורכי דין  ומהווים  כתובת קבועה ובטוחה ללקוח.
וכן כיוון שלחברתנו היסטוריה ארוכה של עשייה מקצועית בתחומים נוספים תוכלו תמיד לקבל חחוות דעת מאחד מלקוחותיינו הוותיקים.

 

צרו קשר עוד היום והחלו בתהליך להוצאת דרכון פורטוגלי באופן מקצועי ובליווי משפטי.

יצירת קשר לבדיקת זכאות:

072-2570405

פתיחת צ'ט
1
דברו איתנו בוואטסאפ
שלום,
הצעד הראשון לדרכון פורטוגלי מתחיל כאן :)
Powered by
דילוג לתוכן