אודות

טל פדן משרד עורכי דין: 

עו"ד טל פדן
עו"ד נעם פדן

ליווי בהליך להפקת דרכונים פורטוגזים

 משרדנו מזה כמה שנים מעניק שירות של ליווי לקוחותינו בכל ההליכים הנדרשים להשגת דרכון פורטוגזי לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל, לרבות בדיקת זכאות חינם, כתיבת בקשות וכל ההליכים הבירוקרטים הנדרשים לשם כך.  משרדנו פועל באופן ישיר עם עורכי דין מקומיים בפורטוגל הבקיאים בכל ההליכים.

חשוב להוציא דרכון פורטוגלי בליווי משפטי של עורכי דין על מנת להגביר את הסיכויים לקבלת הדרכון.

 

 

התחום המסחרי

בתחום זה, משרדנו מייצג מגוון רחב של לקוחות, ומעניק להם שירותים של הקמת חברות, עריכת הסכמי יזמות בתחומים שונים, ייעוץ וטיפול בעניינים הקשורים לדיני חברות, בנקאות, דיני עבודה, משפט מנהלי, רישוי עסקים, דיני חוזים, דיני מכרזים.

 טל פדן, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במדעי הרוח מאוניברסיטת תל אביב. עורכת דין החל משנת 2004 מתמחה בדיני מקרקעין ובעסקאות נדל"ן על כל סוגיהן.

נעם פדן בעל תואר ראשון במשפטים ועו"ד מאז שנת 2019.

משרדנו מתמחה גם בדיני מקרקעין ובעסקאות נדל"ן על כל סוגיהן, כמו כן אנו מתמחים ומעניקים שירות בהשגת דרכונים פורטוגזים, ייפויי כוח מתמשכים, דיני ירושה, הסכמי ממון 

תחום הנדל"ן

במסגרת פעילותו הענפה של המשרד בתחום הנדל"ן, ייצגנו במאות עסקאות מכר דירות  , ייצוג  חברות הבניה מבין לקוחותינו,  והסכמי מכר דירות, חנויות ונכסים מסחריים ברחבי הארץ, כמו גם, ברכישת ומכירת נכסי נדל"ן מניבים, מגרשים, עסקאות קומבינציה בכל רחבי הארץ, תוך התמקדות באזור המרכז.

תמ"א 38 / פינוי בינוי

משרדנו מתמחה ומלווה משפטית עסקאות רבות של תמ"א 38 ופינוי בינוי ומטפל ומייצג הן יזמים וקבלנים והן בעלי דירות בבתים משותפים, בפרוייקטים של תמ"א 38 ותמ"א 38/2 ופינוי בינוי, בפרויקטים אלה, משרדנו מעורב בכל שלבי הפרוייקט מתחילתו ועד סופו, לרבות בחירת היזם/קבלן לביצוע הפרוייקט, ניהול מו"מ עם היזם/קבלן להסכם ביצוע פרוייקט תמ"א 38 או פינוי בינוי וטיפול בכל הביטי המיסוי הכרוכים בעסקאות אלה והבטחת זכויותיהם של בעלי הדירות ולווי הפרוייקט עד השלמתו. משרדנו מטפל במספר עסקאות של תמ"א 38 ופינוי בינוי הנמצאות בשלבי מימוש וביצוע.

בנוסף, משרדנו מייצג רוכשי דירות במסגרת פרוייקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. ומתן ייעוץ פרטני לדיירים או יזמים.

טלפון: 072-2570405

פקס: 03-6911194  

כתובת: החשמונאים 103 ( בית ויסוצקי) תל אביב

דואר אלקטרוני: [email protected]

יצירת קשר לבדיקת זכאות:
פתיחת צ'ט
1
דברו איתנו בוואטסאפ
שלום,
הצעד הראשון לדרכון פורטוגלי מתחיל כאן :)
Powered by
דילוג לתוכן